Inmiddels is Niels helaas niet meer onder ons, maar de prijs wordt nog ieder jaar uitgereikt. Zo kreeg ik de award vorig jaar en daar was ik best door verrast. Toen ik hoorde dat Niels op het laatste moment te kennen heeft gegeven dat ik de award moest krijgen, vond ik dat super bijzonder. Ik zag Niels altijd als een groot voorbeeld. De manier waarop hij zich manifesteerde in de zorgwereld: chapeau!
Als winnaar was het – in samenwerking met de jury – vandaag weer een eer om de award uit te reiken. Elianne Speksnijder, Eva Westerhoff en Geert-Jan den Hengst waren de genomineerden. Ieder heeft op geheel eigen wijze positieve impact op de zorg.
Van Geert-Jan zijn columns heeft u in ICT&Health al vaak kunnen genieten. Hij is actief in zijn woonplaats Zwolle. Daar is hij in gesprek met verschillende partijen om zijn leefomgeving voor iedereen beter toegankelijk te maken.
Elianne Speksnijder is actief als model en heeft een hulphond. Zij communiceert op een storytellende wijze dat mensen met een beperking wel degelijk hun dromen kunnen waarmaken. Dat vind ik prijzenswaardig!
Maar de ShakingTree Award is gegaan naar Eva Westerhoff. Zij maakt zich hard voor digitale toegankelijkheid van informatie. Ook opent zij ieders ogen voor de problemen van doven en slechthorenden: een groep mensen die zeker meer aandacht verdiend.
Van harte Eva!
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.